Cześć!

Jestem Patrycja. Mam 24 lata, mieszkam we Wrocławiu. Prowadzę dwa blogi: Pokolenie Fit i Kobieta Chaos.

IMG_2232

Skąd nazwa bloga? Znajomi przydzielili mi ten przydomek. Mam pełno pomysłów, chce wszystkie zrealizować, zaczynam kilka rzeczy jednocześnie. Pokazuję mój sposób życia, osoby która jest zakręcona, wiecznie spóźniona, ale mimo to niezwykle ambitna i wiedząca czego chce od życia. Chcę Wam pokazać, że ze zwariowanej osoby, można stać się kobietą pilnującą terminów, oszczędną, punktualną (z tym jest najtrudniej). Można zmienić swoje życie, siebie, swoje natręctwa, czy zachowania, które nam nie odpowiadają.

Jeśli chodzi o moje pasję pomijając blogowanie to uwielbiam adrenalinę. Czuję się wolna, szczęśliwa, sięgam po coś co powszechnie jest uważane za niemożliwe. Skaczę z zaprzyjaźnioną ekipą dream jump na stadionie we Wrocławiu. Uwielbiam to, polecam każdemu, kto poszukuje w życiu adrenaliny.

12647275_923719234373170_5152884667543203129_n

Podróże, a w szczególności turystyka górska. W górach jest wszystko co kocham. Pozwalają sprawdzić się fizycznie i psychicznie, pokonując własne słabości, przy tym dając dreszczyk emocji. Góry mnie odprężają, dają poczucie wolności, pozwalają poznać samego siebie. Samotne wędrówki powodują zapomnienie o problemach i dają czas na przemyślenia. Uwielbiam moment zdobycia szczytu, spoglądając w dół i ciesząc się chwilą. Mogłabym wymieniać w nieskończoność, jednak na tym poprzestanę.

11222462_835220903223004_164977215718350351_n

Kolejną pasją jest zdrowe odżywianie, dietetyka. W przyszłości planuję otworzyć swoją poradnię dietetyczną, dlatego moim pierwszym blogiem, jest blog poświęcony zdrowemu odżywianiu, dietetyce. To on zmobilizował mnie do założenia drugiego bloga. Długo szukałam „swojego ja” co chcę robić, kim być? W końcu mam jasno postawione cele, do których ambitnie dążę .

Jestem osobą bardzo żywiołową i otwartą. W moim słowniku nie występuje słowo „nuda”, robię bardzo dużo rzeczy, przez co doba jest dla mnie za krótka. Uwielbiam towarzystwo ludzi, poznawać nowych i poszerzać swoje horyzonty. Dążę do spełniania swoich marzeń, dlatego też powstały dwa blogi, które mnie inspirują do działania i zmian w życiu.

Z pozostałych rzeczy…

Interesuję się jazdą konną – jeździłam konno od dziecka, niestety razem z przeprowadzką do Wrocławia i nową pracą, przestałam. Planuję wrócić do ukochanego sportu – to kolejny punkt w mojej liście do zrealizowania.

Podobnie mam z książkami. Inspirują mnie, motywują do zmian i dają dodatkowego „kopa” do działania.

Tym blogiem pragnę Was zmotywować do inwestowania w siebie, w swoje „ja”, i marzenia.  – Mam nadzieję, że mi się uda.

Gdzie mnie znajdziecie?

Mój Fanpage

Youtube

Instagram

Twitter

Pinterest

Google +

Ask fm

Snapchat: Pokoleniefit

Znajdziecie mnie również na drugim blogu –> Pokolenie Fit

Pozdrawiam

Patrycja

IMG_5915

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *