Featured Image

20 pomysłów na prezent na Dzień Kobiet

Która kobieta nie lubi być rozpieszczana? Prawda jest taka, że każda lubi być zaskakiwana i dostawać prezenty, a te które twierdzą inaczej zwyczajnie kłamią. Zbliża się Dzień Kobiet, a Ty nie wiesz co kupić swojej wybrance? Zapoznaj się z moimi propozycjami, cokolwiek nie wybierzesz z listy poniżej gwarantuje Ci, że kobieta będzie baaardzo zadowolona z prezentu. … Read more »

Featured Image

Dlaczego warto się przytulać?

Kto z Was nie lubi się przytulać? Potrzeba dotyku jest bardzo naturalna, bliskość okazywana gestami łączy ze sobą ludzi. Przytulanie się wpływa kojąco na nasz nastrój, obniża stres, łagodzi depresję i złość. Dlaczego warto się przytulać? Powód 1- Poczucie bezpieczeństwa Przytulenie do bliskiej sobie osoby sprawia, że wszelkie problemy wydają się nieistotne albo łatwe do… Read more »

Featured Image

Czy wypada umawiać się na randki z kilkoma osobami na raz?

Czy można umawiać się z kilkoma osobami na raz? Może inaczej… czy wypada? Chcieć to móc, nikt Ci nie zabroni spotykać się z kilkoma osobami jednocześnie, jednak czy jest to fair? Co może pomyśleć druga osoba, gdy się o tym dowie? Jest to zgodne z Twoim sumieniem? Dajmy przykład. Spotykasz się z kilkoma kobietami jednocześnie…. Read more »

Featured Image

10 rzeczy, dla których warto być singlem.

Jesteś singlem i brakuje Ci związku? Odpowiedz sobie na pytanie „dlaczego potrzebujesz kogoś? Czy ktoś jest w stanie bardziej Cię  uszczęśliwić, niż Ty sama siebie?”. Byłam w bardzo długim związku, który trwał 6 lat. Od roku jestem singielką. Czy jest mi źle? NIGDY nie czułam się lepiej. Mogę robić co chcę, jak chcę, spełniać marzenia,… Read more »

Featured Image

Jak się zachowywać na pierwszej randce. W co się ubrać? – Poradnik dla kobiet.

Pierwsza randka, to zawsze duża radość ale i dodatkowy stres. Do pierwszego spotkania podchodzimy emocjonalnie, zastanawiając się nad ubiorem, fryzurą i makijażem. W trzech słowach: planujemy przebieg randki. Pytanie, po co? Układanie scenariuszu spotkania nie jest dobrym pomysłem.  Nie da się zaplanować randki, ponieważ nie wiesz gdzie się udacie (chyba, że wiesz) i czy partner… Read more »